Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD

iyi kalite kağıt torba yapım makinesi satış için
Kağıt torba makinesini seviyorum! İşçilik maliyetinden tasarruf sağlıyor ve çok iyi çalışıyor!

—— Eddy

LangO'nun hattının kalitesi, servisi ve tasarımı, yönetim ve bakım ekibimiz tarafından çokça takdir edilmektedir.

—— Bay Loi-Vice

Ben sohbet şimdi

Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD

1 2 3 4 5
Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Lango
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 100million-200million
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 70% - 80%

Changzhou LangO Makina ve Teknoloji Co, Ltd Changzhou Şehri hükümet izni ile kurulmuştur. Changzhou LangO Machinery and Technology Co, Ltd on yıldır makine alanlarında yüksek kalitede ve mükemmel hizmet sembolü olmuştur.

Gelişmiş ülkelerden getirilen ileri teknolojiler temelinde makinelerimizi araştırıp geliştiriyoruz. Çin'de profesyonel ve tecrübeli bir üretici olarak, Çanta Yapma Makineleri, Kağıt Torba Yapma Makinesi, Film Üfleme Makinesi, Yan Kaynaklı Çanta Yapma Makinası, Kağıt Dilme Makinesi, Sigara Dokuma Çanta Yapma Makinesi, Kenar Makinesi gibi birçok makine üretebiliyoruz Sızdırmazlık Çanta Yapma Makinesi, Flekso Baskı Makinesi, Gravür Baskı Makinesi, Kağıt Kupası Makinesi, Doku Kağıdı Yapma Makinesi, Otomatik Çanta Yapma Makinesi ve Taşıma Çantası yapma Makinası vb. ISO9001, CE sertifikaları ile akredite edilmiş olup, her Lango makinesinin kalitesini garanti altına almaktadır. "Kalite kök ve güven temel" ruhunu miras olarak sattığımız tüm makineler için ömür boyu bakım sağlarız. Makinelerimiz hem yurtiçinde hem yurtdışında hazır bir pazara sahiptir ve düzenli ve yeni müşterilere daha iyi kalite ve hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ortak gelişmeyi sağlamak için arkadaşlarımızla işbirliği yapmak istiyoruz. Evdeki tüm arkadaşlar ve yurtdışında sıcak karşılama!

İletişim bilgileri
Changzhou LangO Machinery and Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Ms. Tina

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)